Jak rozmawiać przez telefon

Lubię rozmawiać przez telefon – zwłaszcza teraz, gdy coraz trudniejsze staje się dla mnie wychodzenie z domu w celu widywania rodziny i przyjaciół. Trzymanie telefonu w ręce zaczyna stawać się jednak coraz bardziej męczące i kłopotliwe. Czy jest coś, co mogę zrobić, aby mój czas spędzony przy telefonie był bardziej komfortowy?

Wielu chorych po 4 miesiącach w przebiegu stwardnienia rozsianego notuje trwałą remisję po zastosowaniu protokołu DLS → czytaj więcej

Dostępnych jest kilka dobrych produktów i usług telekomunikacyjnych, które sprawią, że rozmowa przez telefon będzie dla Ciebie łatwa i przyjemna. Telefony głośnikowe pozwalają na operację użycia zestawu głośnomówiącego, aby można było mówić i słuchać bez konieczności trzymania słuchawki. Jeśli chcesz porozmawiać bardziej prywatnie, spróbuj użyć zestawu słuchawkowego telefonu głośnomówiącego (dostępnego na Radio Shack).

Poproś firmę telekomunikacyjną o specjalny aparat, wspomagający korzystanie z telefonu dla osób niepełnosprawnych, które nie są w stanie wybrać numeru telefonu (jeżeli Twój operator oferuje takie usługi). Jeśli występują u Ciebie problemy ze słuchem lub wzrokiem, które zaburzają możliwość niezależnego korzystania z telefonu, firmy telekomunikacyjne oferują różnego rodzaju usługi.

Najnowsze badania dowodzą, iż L-formy bakterii są przyczyną choroby