Utrzymanie równowagi w stwardnieniu rozsianym

W stwardnieniu rozsianym występują zmiany w różnych obszarach mózgu, które są zaangażowane w kontrolę przepływu impulsów nerwowych, obecność osłabienia, drżenia mięśni i zmęczenie w mięśniach biorących udział w chodzeniu, a także objawy, takie jak problemy ze wzrokiem i drętwienie.

utrzymanie równowagi

Jest to możliwe do poprawy brak równowagi poprzez poprawę Stymulacja ruchowa obejmuje zwiększanie ilości stymulacji otrzymanych przez „ośrodki równowagi” w pniu mózgu, co pozwala mózgowi funkcjonować normalnie.

Wielu chorych po 4 miesiącach w przebiegu stwardnienia rozsianego notuje trwałą remisję po zastosowaniu protokołu DLS → czytaj więcej

Techniki, które podważają pacjenta zmysł równowagi to kołysanie, huśtanie, czy przędzenia na „oślep”, stosowanie działań takich jak siedzenie na piłce plażowej lub kołysanie się w hamaku. W tym samym rzędzie są ćwiczenia wykonywane ze piłką lekarską. Ta duża piłka może stać się częścią programu uzyskiwania równowagi mających na celu stymulowanie poszczególnych ośrodków równowagi w organizmie.

Najnowsze badania dowodzą, iż L-formy bakterii są przyczyną choroby